780813889 AW-780813889
top of page

Svatební noviny TYP 08

Pokud se na mě obrátíte s požadavkem na tvorbu svatebních novin, tak si nebudete muset dlouhé dny lámat hlavu nad jejich obsahem a kvalitou grafického zpracování, o vše se postarám za Vás.

Obsah je vždy přizpůsoben zvolenému typu novin, které nabízí jednotný grafický design. Každé z novin jsou osobní a jejich úkolem je vtipným způsobem pobavit Vaše hosty a také jim přiblížit příběh Vaší lásky.

 

Po vytvoření objednávky ode mě obdržíte přehledně zpracované detailní možnosti obsahu, ze kterého můžete vybírat - včetně instrukcí, ve kterých je bod po bodu uvedeno vše, co by bylo do novin vhodné dodat z Vaší strany.

Během tvorby každá nevěsta obdrží náhled rozpracovaných novin k odsouhlasení a ke korekcím, které jsou v ceně. Úpravy většího rozsahu je možné řešit také, ale již nejsou součástí této ceny.

Velikost novin je A4
Počet stran 16 (v případě zájmu je možné rozšíření)

 

1. Tvorba novin - soubor PDF:

 • Obdržíte noviny v PDF souboru.

 • Cena: 1350 Kč poplatek za zpracování
   

2. Balíček novin s tiskem VČETNĚ vazby:

 • Obdržíte noviny v podobě výtisků s vazbou (barvu stužky nebo jutový provázek prosím pište do poznámek v objednávce).

 • Cena: 1350 Kč poplatek za zpracování
  + 65Kč / 1 výtisk černobílých novin s vazbou.

   

3. Balíček novin s tiskem BEZ vazby:

 • Obdržíte noviny v podobě výtisků bez vazby.

 • Cena: 1350 Kč poplatek za zpracování
  + 60 Kč / 1 výtisk černobílých novin bez vazby.

Protože se jedná o zakázkovou výrobu, která je časově náročná, vyčkejte na potvrzení objednávky ze strany prodejce. V případě vysoké obsazenosti termínu nebo objednávky vytvořené méně než dva měsíce před konáním svatby nemusí být z časových důvodů objednávka přijata.


___
Respektujte prosím autorská práva:

„Prostřednictvím autorského práva stát poskytuje autorům děl určitá výlučná práva k jejich dílu. Každé dílo je chráněno autorským zákonem automaticky (není třeba žádné registrace nebo přidělení ochranné známky), autorské právo k dílu získává jeho autor v okamžiku vzniku díla. Autorské právo chrání dílo především před vytvářením kopií.“

bottom of page